Zima znów zaskoczyła drogowców! Śnieg na południu kraju pada i wygląda na to, że szybko mu się nie znudzi. Ogrzejmy się więc kilkoma zimowymi hitami z sieci. 

Bezapelacyjnym hitem tego sezonu jest film z Tatromaniak.pl. Możemy na nim zobaczyć jak dwa dni temu wyglądało wyjście z obserwatorium na Kasprowym Wierchu. Kompletnie zasypane drzwi nie ułatwiały wydostania się z budynku. Śnieg wyjątkowo dopisał w tym roku w Tatrach i wygląda na to, że może zostać pobity rekord! W Tatrach obowiązuje 4 stopień zagrożenia lawinowego. 

Ten film to złoto :D❄❄❄❄❄❄https://tatromaniak.pl/aktualnosci/tak-wygladalo-dzis-wyjscie-z-obserwatorium-na-kasprowym-wierchu-film/

Opublikowany przez Tatromaniak Czwartek, 3 stycznia 2019

Jeśli jesteśmy w zimowych klimatach to przypomnimy Wam też niekwestionowane klasyki zimowe. 

Pamiętacie babcię, która musiała łopatować? Śmiech, śmiechem ale starsza pani ma dużo racji. Przeżyjmy to jeszcze raz! 

Jeśli śnieg to i śliskie ulice. Mamy nadzieję, że wszyscy dążyli zmienić opony na zimowe, bo w przeciwnym razie możecie usłyszeć znany tekst: “Ale urwał!”.

A jeśli nie ma u Was akurat białego puchu to ten filmik zdecydowanie Was pocieszy! Nie musicie łopatować. Nie grozi Wam też odśnieżanie drogi dojazdowej kiedy za każdym razem kiedy przejedzie pług Wasza praca idzie na marne. “Cześć Adasiu” to wzruszający list pisany przez człowieka, który postanowił przeprowadzić się w góry i w pewnym momencie zima ostro dała mu się we znaki. 

Życzymy tylko miłych, śnieżnych wspomnień i pięknych bałwanów 🙂 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o