Kilka dni temu funkcjonariusze z Kozienic ujęli 41-latka z Kozienic podejrzanego o uszkodzenie mienia w jednym z lokali w Kozienicach i wypowiadanie gróźb wobec personelu. Jak ustalili stróże prawa, mężczyzna był bardzo agresywny, demolował wyposażenie lokalu, nie zważając na przebywających w nim klientów. Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie. 

Oficer dyżurny z Komendy Powiatowej Policji w Kozienicach kilka dni temu otrzymał zgłoszenie interwencji w jednej z restauracji w Kozienicach. Jak ustalili mundurowi, 41-latek z Kozienic rzucał szklankami, krzesłami oraz wszystkim, co miał pod ręką, demolując lokal oraz stwarzając zagrożenie dla przebywających w restauracji klientów oraz personelu. Mężczyzna był bardzo agresywny, groził kelnerce oraz ubliżał klientom. Pod ich adresem wypowiadał groźby karalne. Nie reagował na prośby osób, które chciały go uspokoić. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu – informuje KWP Radom.

W toku dalszych czynności oraz zebranych w sprawie materiałów dowodowych prokurator przedstawił 41-latkowi zarzuty niszczenie mienia oraz kierowanie gróźb karalnych. Czyny te zagrożone są karą pozbawienia wolności.

Wkrótce Sąd Rejonowy w Kozienicach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące.

Obecnie mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. Sąd w Kozienicach przychylił się do wniosku policji oraz prokuratury i zastosował wobec podejrzanego areszt tymczasowy na 3 miesiące. Teraz mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności. – dodaje policja


(fot. policja.pl)

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o