Michał Szpak jest postacią tak samo utalentowaną, jak kontrowersyjną. Swoim wyglądem, ubiorem i zachowaniem robi wokół siebie tyle samo szumu, co swym pięknym, niecodziennym wokalem.

Ostatnio w jednym z wywiadów Szpak wyznał jak wiele kłopotów od dziecka spotykało go ze względu na oryginalny wygląd i zachowanie. Groźby pobicia, wyzwiska, popychanki. To dla Michała Szpaka chleb powszedni w czasach, gdy nie był osobą tak popularną jak obecnie.

Wokalista przyznał, że w jego obronie za czasów szkolnych bardzo często stawał starszy brat, który “temperował” zapędy kolegów na zrobienie krzywdy Michałowi. Sam Szpak nie pomagał w pokojowym rozwiązywaniu konfliktów. Na zaczepkę “Zaraz Ci wyj…” odpowiadał “Nie ma problemu” albo “Uderz słabszego” co doprowadzało agresora do białej gorączki.

Dziś wokalista nie boryka się już z takimi problemami. Owszem, zawsze znajdzie się ktoś, kto nie może zaakceptować wyglądu celebryty. Zdarzają się “psychofani” straszący Michała śmiercią lub pobiciem. Ale to margines. Większość Polaków zaakceptowała Szpaka takim jakim jest. I dobrze.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o