Bartek Czukiewski znany z kanału “Bez Planu” przeprowadził zbiórkę pieniędzy dla najbiedniejszych dzieci i ich matek ze slumsów w Wenezueli. Akcja przeszła jego najśmielsze oczekiwania, udało się zebrać ponad 73 tysiące złotych!

Bartek prowadzi kanał na You Tube, w którym pokazuje codzienne życie w Wenezueli. W szybkim tempie zgromadził dużą publiczność i zamiast lansować się jak niektórzy inni youtuberzy swoją popularność wykorzystuje do pomagania innym. Niedawno ogłosił na swoim kanale zbiórkę pieniędzy, dzięki którym będzie można pomóc dzieciom i ich matkom żyjącym w największym slumsie w Wenezueli- Petare. Bartek kilkukrotnie pokazywał w swoich filmach jadłodajnię gdzie najbiedniejsi mogą liczyć na posiłek i chwilę uwagi. W jadłodajni brakowało najpotrzebniejszych sprzętów, a także jedzenia. Youtuber postanowił pomóc potrzebującym i ogłosił zbiórkę. 

Dzięki akcji Bartka udało się zebrać ponad 73 tysiące złotych, które pomogą biednym mieszkańcom Petare. Miało być bez planu, a ten plan okazał się najlepszym planem! Bartek jesteś wielki! Takich youtuberów nam potrzeba! A Wam polecamy kanał “Bez Planu”. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o