Polacy są bardzo szczodrym narodem. W trudnych chwilach potrafimy jednoczyć się jak mało kto. Dodatkowo Polacy mają wielkie serca. Wbrew temu, co próbuje się nam wmawiać. Wbrew patologicznym jednostkom, które obraz ten psują.

Obraz ten potwierdza jedna ze zbiórek na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Organizatorem zbiórki jest Pani Patrycja Krzymińska. Mieszkanka Gdańska pod wpływem impulsu zorganizowała akcję “Ostatnia puszka dla Pana Prezydenta Pawła Adamowicza”.

Pani Patrycja założyła, że zbiórka osiągnie 1000 złotych. Nie pierwszy raz, znać o sobie dali internauci. Akcja momentalnie złapała wiatr w żagle w sieciach społecznościowych i po niespełna tygodniu zbiórka Pani Patrycji przyniosła 2 miliony złotych. Słownie? Dwa miliony złotych. To jest nie do przecenienia. Tyle dobra. Takie gesty najlepiej pokazują, że Polacy wciąż są wspaniałym narodem. Do wirtualnej puszki wpłat dokonało ponad 25 tysięcy ludzi. Coś niesamowitego.

Jurek Owsiak podczas konferencji prasowej oznajmił, że pieniądze zostaną dopisane do puszki zamordowanego Pawła Adamowicza. Za zebraną kwotę uda się kupić dla Gdańska specjalistyczną karetkę.

Brawo Polacy !

EDIT: w chwili obecnej zbiórka przyniosła już 4.700.000 zł. Kwota ta wciąż rośnie !

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o