Magda Gessler pokazała w swoich mediach społecznościowych krótki film z Wigilii. Fanom nie umknęła pierś jej córki Lary. Pierś niezgody wywołała burzę w internecie! 

Na filmie Magdy Gessler możemy podziwiać wykwintne dania przygotowane na uroczystą kolację wigilijną. Restauratorka opowiada o świątecznych smakołykach i pokazuje piękne wnętrza, w których już za chwilę odbędzie się kolacja. Tuż obok stołu siedzi Lara Gessler, Magda na chwilkę zatrzymuje kamerę na swojej córce i…widzowie całą swoją uwagę skupiają na biuście Lary zamiast na śledziach w jakichś tam jabłkach i marynowanej marchewce.

Wymykająca się z dekoltu pierś Lary Gessler wywołała burzę w mediach społecznościowych. Jedni twierdzą, że pierś jak pierś, Lara jest u siebie i może zasiąść do Wigilii nawet nago. Inni są oburzeni, że dziewczyna ma czelność obchodzić święta w tak frywolnym stroju i taki ubiór to brak szacunku. Żeby tego było mało ludzie czepiają się też tego, że potrawy na stole Gesslerów są dalekie od tradycyjnych. Jednak daniem numer jeden pozostają i tak piersi Lary. Obawiamy się, że fani wkrótce zamiast gryźć jedzenie pozagryzają się pomiędzy sobą.

A Wy co sądzicie o stroju Lary? 

Zaczyna sie magiczna wigilijna .. wieczerza .., z ludźmi ktorych kocham jedyna taka na świecie … Wasza Magda szczescia wiary Zycze

Opublikowany przez Magda Gessler Poniedziałek, 24 grudnia 2018

*źródło zdjęcia: screen shot z filmu Magdy Gessler

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o