Tego jeszcze nie było. Do końca Świata brakuje już tylko braku tych samych filmów w Polsacie lub śniegu w Polsce. Wiecie co się stało? Pewna kobieta z Londynu opublikowała w swoich mediach społecznościowych wpis, w którym nawołuje, by ludzie nie uprawiali seksu w Święta. 

Kobitka nazywa się Mhairi Maharry i jest położną w północnym Londynie. Zrobiła sobie prywatną statystykę narodzin dzieci w jej szpitalu i wyszło jej, że mnóstwo brzdąców na świat przychodzi w okolicach 25 września. Prosty rachunek, czyli minus 9 miesięcy daje jak byk okres Świat Bożego Narodzenia.

Babeczka napisała sobie jakąś tam głupotę, a jak to w internecie. Wpis złapał wiatr w żagle i efektem kuli śnieżnej zbiera obecnie dziesiątki tysięcy udostępnień i polubień. Da się? Da. I jestem przekonany, że Pani Mhairi nie przechodziła szkoleń na kształt “Jak zostać soszial media kingiem”. Fajnie, że jej wyszło. Myślę, że w te Święta mnóstwo ludzi zastanowi się i przypomni sobie jej fotę, zanim postanowi porobić to i owo w łóżku (wiem, to było fuuu). Obecnie wpis jest już w sieci niedostępny. Nie wiemy czemu i po prawdzie za bardzo to nas nie interesuje 😉  Co pchnęło londyńską położną  do tej jakże mało subtelnej prośby? Możemy się tylko domyślać. Możliwe, że nie chce jej się przewijać bobasów we wrześniu? A może sąsiadom skrzypi łóżko i wkurza ją zakłócanie świątecznego nastroju. Nie wiadomo.

Na szczęście w Polsce takie rzeczy miejsca mieć nie będą. Po pierwsze, żadna szanująca się salowa nie wczuje się w swą robotę tak, by spisywać jakieś statystyki. Po drugie, Polacy w Święta nie figlują pod kołdrą, tylko walą wódkę i oglądając Kevina samego w domu. My jesteśmy porządny, wierzący, katolicki naród. Szanujemy Boga i tradycję 🙂

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o