Film udostępniony przez Solidaritet Ekte Fagforening, działający na terenie Norwegii związek zawodowy, robi furorę w sieci! Praca na wesoło w wykonaniu Polaków podbija serca internautów.

Na filmie widzimy naszych, polskich, dzielnych chłopaków na budowie w Oslo, którzy ciężko pracują ale świetnie się przy tym bawią. Przechodnie są pod wrażeniem, przystają, gratulują poczucia humoru, dopingują. Nasi chłopcy śpiewają polskie piosenki i umilają tym czas sobie i przypadkowym słuchaczom. Pełnych energii chłopaków obejrzało już ponad milion osób, a liczba ta stale rośnie. Mimo ciężkiej pracy nie słychać tradycyjnego “k…a” co pięć minut jak ma to miejsce na większości budów, a słowa wesołych piosenek. I praca od razu idzie lepiej!

 

Praca na wesoło!

Polscy pracownicy w miejscu pracy – centrum Oslo. Życzymy wszystkim tak dobrych humorów w pracy!Zgodnie z kodeksem pracy każdy ma prawo do pozytywnego środowiska pracy pod względem psychosocjalnym, czyli nie tylko zakaz: mobbingu i prześladowania ale także środowisko pracy powinno być miejscem gdzie pracownicy dobrze się czuje pod względem psychosocjalnym.Solidarność w czystej postaci!Solidarni jesteśmy silniejsi!To jak to było?"….Polska biało czerwoni……"

Opublikowany przez Solidaritet Ekte Fagforening Sobota, 24 listopada 2018

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o