Po sieci krąży film z Waalwijk w Holandii. Polak niszczy na nim auta na jednej z ulic. Do akcji wkracza policja ale napastnik ma super moce. Dzięki kijowi od szczotki jest chwilowym zwycięzcą tego ulicznego MMA. 

Na filmie widzimy jak agresywny 30-latek wymachuje kijem od szczotki i okłada nim policjantów. W międzyczasie demoluje auta w pobliżu, a nawet próbuję wyciągnąć przypadkową kobietę z jednego z samochodów. Polak jest tak zawzięty, że nie pomaga gaz pieprzowy ani pałki. Kij od szczotki ma większą moc. W końcu policja oddaje strzały ostrzegawcze. 

Eins zwei polizeihttps://www.bd.nl/waalwijk-heusden-e-o/meerdere-waarschuwingsschoten-gelost-in-winkelstraat-in-waalwijk-agenten-gewond-bij-arrestatie-verwarde-man-30~a3f2e343/

Opublikowany przez Othman Aanannaz Poniedziałek, 21 stycznia 2019

Strzały też nie pomogły. Polska moc cebulaka to niedoceniona siła. Do cebulactwa doszły też narkotyki i alkohol. W końcu wezwano posiłki. Dopiero cała grupa policjantów obezwładniła idiotę. 

Trzech policjantów, których Polak okładał zaczarowaną szczotką, odniosło obrażenia. Dwóch funkcjonariuszy odniosło obrażenia twarzy, trzeci natomiast został odwieziony do szpitala karetką. 

Ładną nam rodak laurkę wystawił… A swoją drogą martwimy się o kondycję holenderskich policjantów. Co gorsze? 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o