Posiadacze konsol najnowszych generacji są przez ich producentów niejako “zmuszani” do opłacania dodatkowego abonamentu, bez którego nie uda się na przykład grać w gry za pośrednictwem internetu. 

Gracze często denerwują się na abonamenty tego typu, ale przyznać trzeba, że są tez plusy płacenia za usługi takie jak Playstation Plus, czy XBOX Gold. W ramach usługi producenci udostępniają swoim klientom comiesięczną porcję darmowych gier. Niestety najczęściej nie są to gry powalające na kolana, jednak zdarzają się perełki.

Z perełkami do czynienia mamy w grudniowej porcji gier w ramach usługi Playstation Plus. Wśród gier udostępnionych za darmo posiadaczom usługi udostępnione zostaną dwa świetne tytuły, które na pewno warto ograć na swojej konsoli.

Onrush

Któż nie pamięta klasyki gier jaką był Driveclub. Onrush to futurystyczna ściganka arcade od twórców wspomnianego własnie Driveclub. Już tylko to jest wystarczającym argumentem by dać tej grze szanse. Gdzieś kiedyś zetknąłem się ze stwierdzeniem, że Onrush osadzony jest w realiach pokolorowanego MadMaxa. Mamy tutaj ładną grafikę, sporo tras i fur do wyboru. Za uczestnictwo w wyścigach dostajemy nagrody, które wykorzystać możemy do ulepszania swoich aut. Niby standard, a mimo wszystko przy Onrush spędziłem sporo czasu i co ważniejsze gra sprawiała mi wiele frajdy. Polecam spróbować.

SOMA

Przygotuj się na porządną porcję strachu. Soma jest grą od developerów słynnej Amnesii i trzeba przyznać, że twórcy wiedzą jak porządnie nastraszyć gracza. Zdradzał zbyt wiele nie będę, ale obcowanie z poniższym tytułem nocą, ze słuchawkami na uszach z pewnością dostarczy Wam sporo adrenaliny. Polecam

Poniżej wrzucam film oficjalnego kanału Playstation Polska, w którym to przedstawiono całość oferty PS Plus na grudzień.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o