Telewizja Polska startuje z nowym reality show. Tym razem będzie to “Sanatorium Miłości”. Program ma skupiać się na szalonych przygodach seniorów w uzdrowisku. Podobno ma pokazywać prawdziwe życie w sanatorium. Już się boimy. 

6 stycznia zobaczymy pierwszy odcinek szalonego show 60+. Jeśli ma pokazywać prawdziwe życie w sanatorium to będzie to coś w rodzaju patostreamu dla dojrzałych. Jeżeli wierzyć opowieściom osób, które bywały w sanatoriach na ekranach powinniśmy zobaczyć ostre chlanie, liczne zdrady i tańce do białego rana przy disco polo i Maryli Rodowicz. Gdyby w nowym programie TVP tego zabraknie to znaczy, że wszystko to słaba reżyserka i oszukiwanie widzów. 

Według producentów program ma przełamywać stereotypy o seniorach, bawić ale też edukować. Podczas pobytu w Ustroniu bohaterowie będą mieli szanse na nowe przyjaźnie, miłości i trochę rozrywki. 

W telewizji było już dużo dziwnych programów. Były gwiazdy tańczące na lodzie i skoki do basenu pełnego wody. Niecierpliwie czekamy na najnowszą szmirę, a zaraz po niej czekamy na program, w którym producenci takich show będą skakać do (tym razem) pustego basenu. Najlepiej z dużej wysokości. 

W Ustroniu biało,wiało i się działo, dzieje się..😉

Opublikowany przez Sanatorium miłości TVP Czwartek, 20 grudnia 2018

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o