Jak dodać blasku i młodości swojej skórze? Żona Michała Żebrowskiego ma dla Was ciekawy sposób na zachowanie młodości i urody. Wystarczy rozebrać się do bielizny i zanurkować w zaspie. 

Na Instagramie Aleksandry Żebrowskiej, żony znanego aktora pojawił się szokujący filmik. Ola rozebrana do bielizny uderza głową w zaspę śniegu. Takie nurkowanie to ponoć jej autorski sposób na piękną skórę. Filmik opatrzyła dwoma hasztagami. Jeden z nich to #glowingskin czyli rozświetlona skóra. Drugi #brokennose czyli… złamany nos! Mamy nadzieję, że Ola nie łamie sobie kości podczas zabiegów upiększających. Nie wiemy też czy jej sposób działa ale ponieważ aktualnie mamy nadmiar śniegu w kraju odważni mogą spróbować. Aleksandara podpisała zdjęcie jako “Beauty secret”. Czy ktoś ma odwagę żeby poznać sekret urody Oli? 

“Zabiegi” Oli kojarzą nam się z morsowaniem tylko bardziej na sucho. Bycie morsem niesie za sobą wiele korzyści: zahartowanie ciała, zwiększenie odporności organizmu na choroby, poprawa wydolności układu sercowo-naczyniowego, lepsze ukrwienie skóry. Czy nurkowanie w śniegu też wpływa korzystnie na organizm wie chyba tylko sama zainteresowana 😉

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o