Takiego wyczynu to polskie wokalistki nie miały od czasów legendarnego hymnu śpiewanego w Korei przez naszą Edytę ukochaną. Oczywiście przesympatycznym Paniom życzymy, by ich występ skończył się lepiej niż ten naszej Diwy śpiewającej hymn.

Całe zamieszanie spowodował nasz jedynak w NBA, najlepszej koszykarskiej lidze świata. To właśnie na zaproszenie Marcina Gortata do Stanów poleci folkowy zespół ze Szczecina. Dziewczyny tworzące zespół Tulia polecą do USA by zaśpiewać hymn Stanów Zjednoczonych przed jednym z meczów NBA.

Dziewczyny z zespołu Tulia na co dzień występują w szczecińskim Zespole Pieśni i Tańca “Szczecinianie”. Zespół dał się poznać, gdy w internecie pojawił się ich cover słynnego Enjoy The Silence zespołu Depeche Mode.

Prawdziwy boom na dziewczyny z Tulii rozpoczął się po ich coverze utworu Nieznajomy Dawida Podsiadło. Panie mają miliony wyświetleń na YouTube’, a po meczu Los Angeles Clipper – Orlando Magic ta popularność jeszcze wzrośnie. Czego Paniom z Tulii oraz całej polskiej kulturze serdecznie życzymy.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o