Od pewnego czasu w środowisku graczy huczy od plotek na temat konsoli, która zaburzyć morze obecny układ na rynku gier. 

Otóż wizjonerskie studio Slighty Mad od pewnego czasu coraz głośniej informuje od pracami nad swoją konsolą do grania. Konsola nosi roboczą nazwę Mad Box. Na ten moment nie wiemy nic o dacie premiery, ale jeśli projekt dojdzie do skutku, to z pewnością może namieszać na rynku.

Nie płać za online. Dostawaj za to pieniądze ! 

To pierwsze z wieści, które sporym echem rozbrzmiało wśród społeczności graczy. Wiemy nie od dziś, że Sony, Microsoft, czy Nintendo karzą graczom płacić abonament za możliwość grania przez sieć z innymi graczami. Tutaj ma być zupełnie inaczej. Grając online gracze zbierali będą specjalne kredyty, które będzie można wymieniać na realne pieniądze. To byłaby prawdziwa rewolucja w gamingu. Konkurencja musiałaby zareagować na taki rozwój wypadków.

Pad, który wyprzedza konkurencją o jedną epokę.

Studio zaprezentowało właśnie wizualizację pada (kontrolera) za pomocą którego gracz komunikowałby się z konsolą. Mnóstwo światła, wielki dotykowy wyświetlacz na środku. Dotykowa klawiatura. Ekran na którym przekazywane są dodatkowe informacje z gier. Re-wo-lucja. To jest przyszłość. 

Szkoda, że na ten moment nie ma żadnych wieści o ewentualnym terminie debiutu konsoli. Jednak tempo w jakim Slighty Mad zarzuca sieć nowymi newsami o konsoli pozwala mieć nadzieję, że projekt jest w zaawansowanym stadium rozwoju. 

*zdjęcia. www.slightlymadstudios.com

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o