Karp, choinka, Mikołaj, sianko pod obrusem i… ON! Co kojarzy Wam się ze świętami? Nigdy nie zgadniecie co czeka nas już w tę Wigilię! Wszyscy niecierpliwie wyczekują tego momentu kiedy znowu Go ujrzymy!

Każdy marzy o białych świętach ale coraz częściej niemiło się zaskakujemy. Śniegu brak. Mikołaj ma kredyt we frankach do spłaty. Nie ma kiedy przygotować tradycyjnych dwunastu potraw na Wigilię, na szczęście istnieje catering. Czy święta nie są inne niż kiedyś? Kiedyś to było…

Tylko raz w 2010 roku święta były niepełne, smutniejsze i czegoś zabrakło nam do pełni szczęścia. Polacy głośno zaprotestowali i wszystko wróciło na dobre, jedyne słuszne tory! W tym roku to już pewne! “Kevin sam w domu” będzie obecny z nami podczas Wieczerzy Wigilijnej! Święta bez Kevina to nie święta! Może zabraknąć śniegu i Mikołaja ale nie Macaulay’a Culkina!

Święta się odbędą! “Kevin sam w domu” tradycyjnie odwiedzi nasze domostwa dzięki telewizji Polsat w Wigilię 24 grudnia o godzinie 20:00. Koniecznie zarezerwujcie czas by kultywować tę nową, świecką tradycję!

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o