Grudzień to szczególny miesiąc. Święta i Sylwester to świetna okazja żeby błyszczeć. W tym roku także manicure powinien zachwycać i lśnić jak skrzący śnieg.

Brokat, dużo brokatu! Do tego lśniące pyłki wtarte w hybrydowy manicure. Połyskujące detale na paznokciach z pewnością zwrócą uwagę i będą pięknym detalem szczególnie przy stonowanym, świątecznym outficie. W Sylwestra możemy pozwolić sobie na większe szaleństwa. Cekinowa sukienka i brokatowe paznokcie? Dlaczego nie! Im więcej błysku, tym lepiej!

View this post on Instagram

Błysk😍 Pamiętacie te lśniące, czerwone bombki choinkowe ze złotymi maziajami? 😄 Czerwona syrenka świetnie mieni się w słońcu, nie sposób uchwycić to na zdjęciu 😃 ___________________________________ #paznokcie #paznokcieświąteczne #sylwestrowepaznokcie #christmasnails #xmasnails #pomyslynapaznokcie #blingnails #blingbling #lsniacepaznokcie #blyszczacepaznokcie #blysk #efektsyrenki #holopaznokcie #holographicnails #nails2inspire #instanails #nailstagram #shinynails #shinelikeadiamond #swiatecznepaznokcie #decembernails #kolorowepaznokcie #czerwonepaznokcie #zlotepaznokcie #holonails #rednails #goldnails #winternails 🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀🎀

A post shared by Wiola (@niewyparzona_pudernica) on

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o