Jedna z najpopularniejszych gier na Świecie. Sprzedająca się w setkach milionów kopii gra Minecraft jakiś czas temu doczekała się wersji na urządzenia mobilne. Minecraft Pocket Edition od pewnego czasu wypróbować może każdy użytkownik urządzenia wyposażonego w system operacyjny Android.

Wszystko to dzięki wersji demonstracyjnej Minecraft Pocket Edition, która została udostępniona w sklepie Google Play. Minecraft Pocket Edition to wersja dostosowana do ekranów dotykowych. Wiele rzeczy jest tutaj zmienionych, jednak podstawy rozgrywki nic nie różnią się od wersji standardowej dostępnej na PC i konsole. Biegamy po świecie, budujemy domki, hodujemy roślinki i zwierzątka. Szukamy surowców, by wykorzystać je do budowani swojego małego imperium. Niby nic takiego, a wciąga niemiłosiernie. Świadczy o tym olbrzymi popularność gry.

Wersja demo udostępniona została na ten moment wyłącznie na Stany Zjednoczone, ale piszemy o tym już teraz, bo lada moment spodziewać się jej możemy za darmo w Europie i Polsce. Wersja demo ograniczona została do trybu survival, ale całkowicie wystarczy to by wciągnąć się w ten niesamowicie grywalny świat.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o