Myśleliście, że rok dopiero się zaczyna i nic Was nie zaskoczy? To teraz usiądźcie. Szykuje się najbardziej obciachowe wydarzenie tego roku. Be Supreme Show. Trenerzy, celebryci, magicy i coachowie powiedzą Ci jak żyć. Bilet ulgowy dla biedaków to 997 złotych. Fajbusiewicz już jedzie na sygnale! 

Be Supreme Show wymyślił sobie znakomity aktor z kilkumiesięcznym doświadczeniem coachingowym, Kuba Wesołowski. Kuba jest znakomitym mówcą, bo na obozie motywacyjnym Ani Lewandowskiej kilkanaście minut opowiadał o motywacji. Ania też będzie i pewnie opowie widzom o glutenie. Wystąpi także Łukasz Jakóbiak, który swoją karierę rozpoczynał od autografu Edyty Górniak i wywiadu w Bravo, teraz udaje, że zapraszają go do programów w USA. Łukasz uważa, że wizualizując swój sukces osiągnie go, póki co nadal utknął na wyobrażeniach. Będzie też Natalia Siwiec. Ciężko stwierdzić w czym może pomóc nam Natalia. Całość uświetni nam swoimi występami Cleo. Ta od ubijania masła. Brakuje nam tu prezentów dla uczestników od jakiejś mleczarni. 

Podczas show zapowiadane są też pokazy magików. Magicznie zniknie nam 2800 złotych, bo tyle kosztuje vipowska wejściówka. Cena jest jak najbardziej uzasadniona, w cenie mamy wliczoną szatnię! Ale nie tylko! Za prawie trzy klocki dostaniecie też drineczki, koreczki i książki z autografami tych wybitnych mentorów. Jeśli nadal nie osiągnęliście sukcesu i wizualizacja nie pomaga możecie kupić sobie biedabilet dla aspirujących za 997 złotych. Prawdopodobnie gdzieś zgubił się przecinek po pierwszej 9. W ramach biedabiletu możecie wejść na wydarzenie, wypić powitalnego drinka i napić się taniej kawy. Rewelacja! Jeśli Was nie stać, nic nie szkodzi. Organizatorzy przygotowali możliwość płatności ratalnej. Wydarzenie odbędzie się 11 maja więc macie czas by zacisnąć pasa i stać się człowiekiem sukcesu! 

Mentoring połączony z teatrem, magią i występem Cleo to musi być coś wyjątkowego 😀 Organizatorzy obiecują “niewiarygodną podróż” z “Mistrzem” panującym nad światem iluzji i teatru. ŁOT????? Nie możemy doczekać się tej farsy. 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o