Jeśli oglądaliście choć jeden film o najeździe obcych na Ziemię wiecie, że kosmici przeważnie atakują USA. Najczęściej jest to Nowy Jork. Dlatego kiedy w czwartek 27 grudnia około godziny 21:00 niebo nad tym miastem rozświetliły niebieskie rozbłyski mieszkańcy byli przerażeni! 

W mediach społecznościowych natychmiast zaroiło się od filmików i zdjęć niecodziennego zjawiska. Niebieska, świetlista łuna i liczne rozbłyski spowodowały, że ludzie (ach, Ci Amerykanie 😉 ) zaczęli podejrzewać, że atakuje ich jakaś obca cywilizacja. Już, już mieli zacząć dzwonić po facetów w czerni kiedy okazało się, że wybuchy w kolorze blue to nie sprawka ufoludków. 

W stacji elektroenergetycznej Con Edison w Queens  wybuchł pożar. Na szczęście obyło się bez ofiar i nikt nie został ranny. Podano, że światła, które wywołały panikę pochodzą z eksplozji transformatora w zakładzie Con Ed w Quuens. Służby w komunikacie zaznaczyły też, że nie ma “żadnych dowodów na aktywność pozaziemską” , a mieszkańcy co najwyżej muszą być gotowi na przerwy w zasilaniu w okolicach pożaru.

Amerykanie i tak wiedzą swoje i od wczoraj kopią sobie ziemianki dla Ziemian. Życzymy powodzenia 😉 

*źródło zdjęcia głównego: screen shot z filmu https://twitter.com/FiettaD

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o