Kasia Tusk znana nie tylko z tego, że jej ojciec jest znany pokazała na Instagramie swój ciążowy brzuch w pełnej krasie! Jej fanki pieją z zachwytu!

Kasia pracuje na swój sukces sama, przynajmniej tak twierdzi. Nie lubi kiedy ktoś umniejsza jej zasług i pisze, że pomógł jej wpływowy ojciec. Tuskówna od kilku lat prowadzi bloga jednak bardzo dba o swoją prywatność. W swoich social media i na blogu odkrywa zaledwie rąbek tajemnicy i skrupulatnie dba o to żeby nie powiedzieć za dużo. Od dawna wiadomo o ciąży Kasi, jednak sama zainteresowana unikała zdjęć zaokrąglonego brzuszka. 

Ostatnio Kasia wrzuciła na swój Instagram zdjęcie gdzie ciążowy brzuszek jest na pierwszym planie. Fanki blogerki nie mogą wyjść z podziwu. Obserwatorki komentują- “Kasiu wyglądasz przepięknie 💕 i jesteś ogromnym źródłem inspiracji ❤️❤️❤️“, “Śliczny brzuszek”, “Pani Kasiu piękny brzuszek. Mało jest osób, które tak jak Pani chroni swoją prywatność. Gratulacje i szczęśliwego rozwiązania ♥️“. Pojawiają się też pytania o to gdzie Kasia kupiła baterię do umywalki oraz pochwały dla wystroju łazienki. A Wy jak skomentowalibyście to zdjęcie? 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o