Była żona znanego skoczka wkrótce poprowadzi nowy program “Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!” na kanale Active Family. Kto jak kto ale Justyna nadaje się do tego idealnie…

Emocje po rozstaniu państwa Żyłów powoli opadają. Był płacz, lament i obrzucanie fekaliami. Potem były rozbierane zdjęcia pani Żyłowej i nastąpił względny spokój. Justyna pokazała się kilka razy w śniadaniówkach, zrobiła szum wokół siebie, a teraz dostanie swój własny program w Active Family. Opłacało się robić z siebie pośmiewisko.

Justyna poprowadzi show “Justyna Żyła. Pierzemy brudy do czysta!”. Program ma rozwiązywać problemy małżeńskie uczestników, prowadząca będzie ich mediatorem.

Czy Justyna Żyła wypierze wszystkie brudy, a biel będzie bardziej biała? Czy prowadząca będzie lepszą praczką niż Zygmunt Chajzer? O tym przekonamy się już 18.12 o godz. 22 na kanale Active Family.

 

View this post on Instagram

12 lat temu … 😱około godziny 12 przysięgałam… w zdrowiu i w chorobie ,w szczęściu i nieszczęściu póki śmierć nas nie rozłączy …przysięgałam człowiekowi ,który dał mi najlepsze co mogło mnie w życiu spotkac: Moje dzieci – mądre, rezolutne ,bystre ❤️❤️z poczuciem humoru .Mające wytłumaczenie na każda uwagę w szkole 😇👶👧👩‍👧‍👦👰🤷‍♀️#kiedytobyło #12lat#anniversary #wedding #sesjapoślubna #w#sukniślubnej #i#aparacieortodontycznym😂#wesolobylo #chorwacja #croatia #chyba2008rok🤔#nastarość #pamięćnieta #fotografnamedal##wspomnienia#miłość #ręceprzysobie #piekniimłodzi 🙈😅#love#goodvibesonly #bukietzpolnychkwiatów #amiałobyćtakpięknie #sunday#uwazyla🤗

A post shared by Justyna (@justynazyla) on

 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o