Doda opowiadała kiedyś o swoim futrze “wyrwanym z zębów rosyjskiej milionerki”. “Jest to Gucci! Maja, podaj torbę”- to już kultowy tekst. Dziś Doda wyrwałaby ciuchy rosyjskim duchownym. W Rosji wybuchł shitstorm po tym jak batiuszka lansował się na Instagramie w markowych wdziankach.

Wiaczesław Baskakow, pop z Tweru, zasłynął dzięki serii zdjęć przedstawiających drogie ubrania, w tym markową torebkę Louis Vuitton i buty Gucci. Rosyjski duchowny zaszpanował drogimi ciuchami na Instagramie co nie uszło uwadze jego zwierzchnikom. Jego konto, wbrew plotkom, nadal istnieje ale lansiarz oznaczył je jako prywatne i żeby obejrzeć jego fotki musimy poprosić o dostęp.

Протоиерей Вячеслав Баскаков размещал в социальных сетях фото люксовой обуви и сумок. Как только информация просочилась…

Opublikowany przez Москва 24 Poniedziałek, 10 grudnia 2018

Rosyjski prawosławny ksiądz przeprosił, tłumacząc swoją działalność w mediach społecznościowych jako “walkę o wolność”. Rzecznik kościelny powiedział w niedzielę, że sprawa duchownego powinna zostać rozpatrzona przez kościelny komitet dyscyplinarny, który miałby “przywrócić mu zmysły”. “Bardzo się wstydzę i ponoszę za to całkowitą odpowiedzialność” – napisał rosyjski miłośnik luksusowych szmatek. “Zapłacę pokutę i zamknę Instagram, ponieważ nie wiem, jak zachowywać się skromnie i adekwatnie” – dodał. (Nie, no skąd!)

My jego IG nadal widzimy 😉 Mało tego, na jego kanale na You Tube również nie brak filmów pełnych przepychu. “Marian! Tu jest jakby luksusowo!” Czekamy na ruch polskich duchownych. Śledzilibyście Instagrama Ojca Tadeusza?

Kanał duchownego też ocieka złotem. Zacne pop music!

* źródło zdjęcia głównego; instagram.com/archpriesttver1/

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o