Co zrobić żeby zaistnieć jeszcze bardziej? Najlepiej rozebrać się przed kamerą miejskiego monitoringu żeby usłyszała o tym cała Polska. Na taki plan wpadł mieszkaniec Krasnegostawu (woj. lubelskie) dotąd znany tylko lokalnej policji. Od dziś 38-latek znany od Odry po Bug, od morza aż do Tatr. 

Miejsce akcji- Krasnystaw, skwerek niegdyś oblegany przez okolicznych koneserów win o dużej zawartości siarki. Czas akcji- 11 grudnia, biały dzień. 38-latek staje oko w oko z kamerą monitoringu (tutaj zabrakło podkładu muzycznego z westernu, w tle powinien przelecieć zwinięty w kulkę krzak). Samozwańczy celebryta pokazuje w stronę kamery gest powszechnie uważany za obraźliwy. Środkowy palec to dopiero preludium. Kilka kroków w bok i portki aktora wędrują w okolicę ud. Bystry widz może podziwiać zad szanownego pana. Ludzie przechodzący obok nic nie robią sobie z tego show. To wyraźnie wkurza osobnika, który chciał zostać gwiazdą. Kilkukrotnie powtarza rytuał opuszczenia gaci. Napina poślady i…nic! 

W filmie jest za mało akcji. Tyłek pozostawia wiele do życzenia. Za dużo owłosienia. Za mało ekspresji. Scenariusz początkowo zaskakujący po czasie powoduje znużenie widza. Jest szansa na karierę ale nad akcją trzeba popracować. W zakończeniu zabrakło krwi i może fekaliów? Proponujemy popracować nad bardziej spektakularnym finałem. Marne 2 na 10.

Lokalni funkcjonariusze znają tego pana od dawna więc dają całe 3 punkty po znajomości oraz kierują sprawę do sądu. Celebryta otrzymuje nagrodę w postaci zarzutu dopuszczenia się publicznie nieobyczajnego wybryku. 

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! 

źródło: lubelska.policja.gov.pl

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o