Niezawodne siostry Godlewskie powróciły tuż przed świętami. Ich wersja kolędy “Jezus Malusieńki” to świetny przebój, który pomoże nam w przedświątecznych przygotowaniach. Już po pierwszych słowach padną wszystkie karpie w okolicy. Tylko czy będzie to humanitarne?

Dziś przed południem na Facebooku siostry Godlewskie opublikowały swoją wersję znanej kolędy. Nie byłoby w tym nic złego gdyby nie to, że można je w tej kolędzie usłyszeć. I zobaczyć. Właściwie to kolęda jest całkiem przyjemna gdyby nie to wykonanie. Oprócz tego zauważyliśmy, że chudsza z sióstr dziwnie się zachowuje. Martwimy się o jej zdrowie, bo nie jesteśmy pewni czy to jakieś pierwsze stadium poważnej choroby czy może mefedron. Mamy nadzieję, że ze zdrowiem wszystko w porządku. Przynajmniej tym fizycznym. 

Słuchacze sióstr są poruszeni profanacją kolędy my jednak widzimy plusy tego wykonu. Nie tak dawno oskarżono sprzedawcę karpi, że nie ogłuszał ryb przed obcięciem im głowy gilotyną. Oczywiście nie zachęcamy nikogo żeby i te karpie straciły głowy, ale ich utwór nada się do ogłuszania ryb. Każdy karp będzie otumaniony po odsłuchaniu nawet kilku sekund twórczości tych dzierlatek. Nie jesteśmy jednak pewni czy to humanitarne i czy ryby nie zaczną masowo popełniać samobójstw. Jeśli nie chcecie narażać zwierzątek na takie katusze to można sprzedać prawa do utworu w wykonaniu Godlewskich rządowi USA. Nie od dziś wiadomo, że żeby zmiękczyć więźniów w USA puszczana jest im muzyka podczas przesłuchań. Muzyka ta musi się wyróżniać, drażnić i niszczyć psychicznie, a na tym polu siostrzyczki nie mają sobie równych.

Pod tekstem załączamy utwór sióstr Godlewskich, puśćcie to komuś komu chcecie zepsuć święta. Osobiście nie polecamy, nie oglądajcie tego w domu. Ani poza domem. Ani nigdzie. No chyba, że chcecie ogłuszyć tego karpia, który pływa w Waszej wannie. 

Siostry Godlewskie – Jezus Malusieńki 2018

Siostry Godlewskie – Jezus Malusieńki 2018 😇❤️😈 Nasza ukochana kolęda. 💗🔥💋 Wesołych Świąt Kochani! 🎅👩‍❤️‍👩🎅

Opublikowany przez Siostry Godlewskie Wtorek, 18 grudnia 2018

źródło zdjęcia: screen shot z filmu sióstr Godlewskich

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o