Od kliku dni wszelkiej maści portale informacyjne ścigają się w podawaniu prognozy pogody na Święta. My nie będziemy gorsi i skrobniemy słów kilka o tym, jaka aura czeka nas w najbliższych dniach. Mało tego, obiecać Wam możemy nawet śnieg !

Mieszkańcy wschodniej części Polski od kilku dni klną na pogodę, bo zimno, wietrznie i byle jak. Zupełnie jak w zimie, więc zdziwienie jest ogromne. Mieszkańcy Polski zachodniej, już dziś odetchnęli z ulgą, bo od zachodu do kraju z impetem wjechało lato. W przeciągu najbliższych dni w zachodnich regionach temperatury podskoczą nawet do 10 stopni Celsjusza.

Na wschodzie ma być inaczej. Wschód kraju wciąż wierzy. Wiara umiera ostatnia, więc ludzie mieszkający na wschód od Wisły wciąż przed oczyma mają zabielone krajobrazy i przemarznięte stopy podczas wigilijnej Pasterki. Przez cały okres Świąt na wschodzie temperatura będzie oscylowała w okolicach zera. Szansa na śnieg jest. I to realna.

Mało tego. My Polakom ten śnieg obiecujemy. Święta w kraju będą białe, piękne i radosne. A Kaczyński zacznie grać w koszykówkę. Obiecanki, cacanki, ale kto nam zabroni. 

Pamiętajcie. Wiara umiera ostatnia ! Wesołych Świąt !

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o