Do policyjnego aresztu w Piasecznie trafił 28-letni obywatel Ukrainy. Mundurowi ustalili, że pierwszego dnia świąt mężczyzna wszedł do jednego z domów, gdzie trwała uroczysta kolacja. Następnie wyciągnął z płaszczy i kurtek gości, które znajdowały się w korytarzu, cenniejsze przedmioty.

Oficer dyżurny KPP Piaseczno w pierwszy dzień świąt tuż przed godziną 19.00 otrzymał prośbę o pilną interwencje przy jednym z domów na osiedlu mieszkaniowym w Józefosławiu.

Stróże prawa, którzy natychmiast znaleźli się pod wskazanym adresem ustalili, że podczas rodzinnego spotkania świątecznego, ktoś wszedł do ich domu i z holu gdzie znajdowała się garderoba skradł znajdujące się w płaszczach i marynarkach przedmioty.

Nieproszonego gościa dostrzegł jednak jeden z biesiadników, co spłoszyło mężczyznę. Został on zatrzymany po krótkim pościgu i przekazany funkcjonariuszom policji. Mężczyzna był bardzo agresywny i nie stosował się do wydawanych mu poleceń. Nie chciał również podać swoich danych personalnych.

Został on ujęty i przewieziony do policyjnego aresztu. Funkcjonariusze ustalili jednak jego tożsamość i miejsce przebywania. Zatrzymanym okazał się 28- letnim obywatel Ukrainy, który przed kilkoma dniami przyjechał do Polski z Wielkiej Brytanii.

Skradzione telefony, kluczyki od samochodu i damskie buty wróciły do właścicieli. Mężczyzna nie uniknie teraz odpowiedzialności karnej.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o