#10YearsChallenge to wyzwanie, które podbija social media. Celebryci, aktorzy, gwiazdy estrady ale też zwykli ludzie wrzucają swoje zdjęcia na portale społecznościowe. Jedno ze zdjęć jest aktualne, drugie przedstawia sylwetkę sprzed 10 lat. Znaleźliśmy dla Was najciekawsze fotki!

Zacznijmy od Kuby Wojewódzkiego, który stwierdził, że 10 lat za mało i swoje zdjęcie opisał hasztagiem #twentyfiveyearschallenge. Wbrew temu co napisał Kuba, fotka pochodzi prawdopodobnie sprzed 18 lat. Zdjęcie znanego showmana pochodzi z programu “Pół żartem, pół serial”, który był emitowany od 2001 roku na antenie TVP. Jak podoba Wam się garniak Wojewódzkiego i solidny obów? 😉 Tak, Kuba Wojewódzki z pewnością pamięta czasy wojny… w Afganistanie.

Krzysio Ibisz chciał poheheszkować i dodał dwie identyczne fotki. My jednak nieoficjalnie dowiedzieliśmy się dlaczego Krzyś nie wrzucił aktualnego zdjęcia i zdublował to dziesięcioletnie. Odpowiedź jest prosta. Jest teraz nieletni i mama nie odpisała mu zgody na publikację. 

W podobnej sytuacji jest Małgosia Rozenek. Krzysiu młodnieje. Gosia też. Krzysiu się z tym nie kryje, Małgosia jest najstarszą nastolatka w kraju. Szacujemy, że w tym roku Małgonia skończy w końcu 18 lat, choć złośliwi twierdzą, że 64. 

View this post on Instagram

😜

A post shared by Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek) on

Ania Starmach bez spiny pokazała jak z chłopca zamieniła się w kobietę. Trzeba przyznać, że Ania ma do siebie dystans i nie szukała na siłę najbardziej korzystnego zdjęcia. Wybrała takie, które najbardziej odzwierciedlało ją 10 lat temu. 

Gwiazdy i celebryci swoją drogą ale i tak wygrywa MacDonald’s. Ich frytki nawet po 10 latach są tak samo świeże 😀 

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o